Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama

  2020'de Yüzde 20 İndirim Senin Olsun!!

  2020'de Yüzde 20 İndirim Senin Olsun!!

  Gümüş Takı Dünyası'nda 2020 yılı boyunca her ayın 20'sinde saat 20:20'den itibaren %20 indirim seni bekliyor! Bu eşsiz indirimden yararlanabilmek için bu özel gün ve saatte alışveriş yapmanız yeterli.

  %20 indirim, her ayın 20'sinde saat 20:20 itibari ile başlar ve gün sonuna bazen de saat 05:00'e kadar tamamlanan tüm alışverişlerinizde otomatik olarak uygulanır. Bu kampanyada geçerli olan kupon kodumuz "bu20denevar". Bu kampanyadan faydalanabilmek için bu kupon kodunun alışveriş esnasında kullanılması gerekiyor.

  İndirim Kuponu Kullanım Şartları

  • Belirtilen gün ve saatlerde geçerlidir.
  • Alışveriş tutarı ve sipariş tutarı ile ilgili bir sınır bulunmaz, bu kampanyadan yıl boyunca dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.
  • 50₺ üstünde istediğiniz tutardaki alışverişiniz için kullanabilirsiniz.
  • Gümüş Takı Dünyası'nın her kampanyası ile birleştirilemez.
  • 92,5₺ ve üstü için kargo ücreti ödemezsiniz.
  • İndirimin yansıması için belirtilen kupon kodunu girip "KULLAN" demeniz yeterlidir.

  İndirim kuponunu kullanabilmek için öncelikle mağazaya giriş yapmış olmanız gerekiyor. İstediğiniz ürünleri sepete atarak alışverişi tamamlamak üzere sepete gittiğinizde, İNDİRİM KUPONU bölümüne "bu20denevar" olarak kupon kodunuzu girip KULLAN dediğinizde indirimin sepetinize hemen yansıdığını göreceksiniz. Diğer alışveriş adımlarını tamamladığınızda bu güzel indirimden yararlanmış olacaksınız.

  Gümüş Takı Dünyası olarak sağlıklı günler, mutlu alışverişler diliyoruz.

  Yorum Bırak
  banner