Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama
  RSS

  GÜMÜŞ TAKI SANATI

  Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural
  0 Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural

  1. Ellerinizi sık sık su ve sabun ile en az 20 saniye boyunca ovarak yıkayın.
  2. Soğuk algınlığı belirtileriniz varsa yaşlılar ve kronik hastalarla temas etmeyin, maske takmadan dışarı çıkmayın.
  3. Öksürme veya hapşırma sırasında ağız ve burunu tek kullanımlık mendille kapatın, mendil yoksa dirseğin iç kısmını kullanın.
  4. Tokalaşma, sarılma gibi yakın temaslardan kaçının.
  5. Ellerinizle gözlerinize, ağzınıza ve burnunuza dokunmayın.
  6. Yurt dışı seyahatlerinizi iptal edin ya da erteleyin.
  7. Yurt dış...

  Sevgi Kalpten Kalbe Giden Yoldur!
  0 Sevgi Kalpten Kalbe Giden Yoldur!

  Kalpten Kalbe Giden Yolun Adıdır Sevgi!

  Sevgisini dile getirmek isteyen herkesin yolu Gümüş Takı Dünyası'ndan geçiyor. Sevginin hakkını verebilen herkes için, bir gün değil, bir ay değil tüm yıl boyunca geçerli olan, 9,25 Ayarında İndirim sağlayan kuponumuzun adı "#KalptenKalbe".

  2020'de Yüzde 20 İndirim Senin Olsun!!
  0 2020'de Yüzde 20 İndirim Senin Olsun!!

  Gümüş Takı Dünyası'nda 2020 yılı boyunca her ayın 20'sinde saat 20:20'den itibaren %20 indirim seni bekliyor! Bu eşsiz indirimden yararlanabilmek için bu özel gün ve saatte alışveriş yapmanız yeterli.

  %20 indirim, her ayın 20'sinde saat 20:20 itibari ile başlar ve gün sonuna kadar tamamlanan tüm alışverişlerinizde otomatik olarak uygulanır. Bu kampanyada geçerli olan kupon kodumuz "bu20denevar". Bu kampanyadan faydalanabilmek için bu kupon kodunun alışveriş esnasında kullanılması gerekiyor.

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim
  0 İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Gümüş Takı Dünyası Olarak Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Tebrik Ediyoruz.

  Gönülden seveceğiniz güzel bir hediye ile sevdiğinizin gönlünü alabilin diye Gümüş Takı Dünyası var.

  Değerli öğretmenlerimizin hatırına Kasım ayı boyunca tüm siparişlerinizde geçerli olmak üzere alışverişinizdeki her 150₺ için anında 24₺ indirime sahip olun.

  Harika Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Harika Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Katılan herkese çok teşekkür ederiz! Heyecanla beklediğimiz Harika Çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan iki talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz. Hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de on yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  Ayrıca, en çok gönderilerimizi beğen...

  Rengarenk Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Rengarenk Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Heyecanla beklediğimiz çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan iki talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz. Hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de on yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  Yine nice güzel ve mutlu çekilişlere...

  Pırıltılı Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!
  0 Pırıltılı Çekilişimizi Gümüşseverler Kazandı!

  Heyecanla beklediğimiz çekilişimizin sonuçları belli oldu! Kazanan üç talihlimiz var, muhakkak en çok sevinen onlar oldu.

  Bu çekilişte kazanamayan kalmasın dedik. Katıldım ama bana çıkmadı diyenleri duyar gibiyiz, hiç kimse üzülmesin ve bu çekilişe katılan herkes kazansın diye de yirmi yedek talihlimize 18,5₺ ve tüm katılanlarla birlikte arkadaş olarak etiketlenenlere de 9,25₺ indirim hediye etmeyi çok uygun bulduk.

  İyi ki annelerimiz var!
  0 İyi ki annelerimiz var!

  Hiç hatırdan çıkarmadığımız, gerçek hatır sahibi annelerimiz, iyi ki varsınız! 1-12 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde her 50₺'niz için 9,25₺ Gümüş Takı Dünyası'ndan hediye!

  Sadece Bir Güne Özel Sepette Anında %20 İndirim
  0 Sadece Bir Güne Özel Sepette Anında %20 İndirim

  Gümüş Takı Dünyası'ndan sadece bir güne özel sepette anında %20 indirim sizi bekliyor! Gümüş takı alışverişinde Gümüş Takı Dünyası ayrıcalığını yaşamak için sizi her zaman internet mağazamıza bekliyoruz.

  banner