Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Öğretmenler Günü geldiği zaman yalnızca özel bir günü kutlamıyoruz. Aslında bugüne kadar hem tek tek çocuktan genç yaşa kadar bireylerin hem de geleceğin şekillenmesinde büyük rol oynayan başarıları kutluyoruz. Oturduğumuz binaların mimarlarından hasta olduğumuzda gittiğimiz doktorlara, teknolojinin mucitlerinden uzay çağına adım atmamızı sağlayan bilim insanlarına kadar her alanda yetişen insanların hikayesinde öğretmenlerimiz var. Bizlerin de onlara vefa borcumuz var. :)

  Siz de Öğrenciydiniz

  Şimdi bu yazıyı okuyorsanız diyebiliriz ki hiçbir şey değilse bile okuma ve yazma öğreten bir öğretmen hayatınıza dokunmuş. 😊 Kaldı ki bu kadar da değil; harflerden, hecelerden, çarpım tablosundan başlayan serüven çevreye karşı duyarlı olmaya, insanlara yardım etmeye, iyi ve ahlaklı olarak yetişmeye kadar pek çok değeri tanımamızı sağladı.

  Öğretmenler Günü geldiği zaman da bunca emeğin, bir insan yetiştirmekteki değerin vurgulanması kaçınılmaz. Hepimizin yaşamında izler bırakan öğretmenlerimiz sayesinde kazandığımız değerlere teşekkür etmek mutluluk verici oluyor. Bunu küçücük de olsa bir Öğretmenler Günü hediyesi ile taçlandırmak da öyle.

  Hep Hatırlananlar

  Kaç yıl geçerse geçsin adını, soyadını hatırladığınız, belki hala telefon numarasını bile bilip aradığınız bir öğretmeniniz vardır. Belki daha çocukluk yıllarında kitap okumayı sevdirmiş, belki de yapamayacağınızı zannettiğiniz matematik derslerindeki başarınızı fark etmenizi sağlamıştır. Ağlamaklı olduğunuz bir günde saçınızı okşamış ya da size içtenlikle yaklaşarak sizi anlamış olabilir.

  Sadece çocuklukta da değil; yaşamda kendimizi tanımaya başladığımız ergenlik dönemi ve lise yıllarında da hayatınızdaki en değerli öğretmenle tanışmış olabilirsiniz. Bütün çatışmalarınızı sabırla dinlemiş, zaman zaman sizin bile anlam veremediğiniz ruhsal bunalımlarınızda size destek olmuş olabilir. Aileniz ile sizin yerinize konuşmuş, hatta kendinize daha fazla güven duymanız için sizi teşvik etmiş de olabilir.

  Öğretmenler Günü’nü akademisyenler de kutluyor. Her ne kadar üniversite öğrencilik yıllarının son dönemi gibi görülse de eğitimin önemi de eğitmenin rolü de devam ediyor. Siz belki de en kıymetli öğretmen ile üniversitede tanışmışsınızdır. Hayatın sorumluluğu kendini iyice hissettirirken gelecek kaygılarınızı bir fikir ile dağıtmış olabilir. Birkaç puanı sizden esirgemeden güçlü bir kanaat ile mezun olmanızı sağlamış da olabilir. 😊

  Hasılı, hepimizin içinde bir öğretmen var. Hepimizin içinde zamana meydan okuyan, ektiği tohumların bereketi olan yeteneklerimiz için ne kadar teşekkür etsek az olacak bir öğretmen mutlaka var. Hiçbir zaman ismi unutulmayacak, yaptıkları için her zaman minnet duyulacak bir öğretmen...

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Şimdi, tam da bu cümleyi kurduran öğretmenlerimiz için ufacık bir tebessümün, sonsuz bir sevgi nişanesinin zamanı geldi. Vefa borcumuzu ödemek mümkün olmasa da onlara ne kadar değer verdiğimizi göstermek mümkün. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü şiirleri okunacak, onlara duyduğumuz sevginin ve minnetin ifadeleri gösterilecek.

  Biz de bu minnetten payımızı almış olarak yola devam ederken bugün tüm öğretmenlerimiz için hem onların hem de onları sevenlerin yanındayız. 😊 Öğretmenler Günü’ne özel Gümüş Takı Dünyası olarak sevdiğiniz öğretmeninize alacağınız en güzel ve en özel hediyeniz için %9,25 indirim bizim hediyemiz. Siz de öğretmenler için gümüş gibi kalıcı ve zarif bir hediye arıyorsanız Gümüş Takı Dünyası fırsatı ile bu Öğretmenler Günü’nde sevginizi ifade edin.

  Eğer öğretmenseniz ve kendinizi sevindirmek veya öğretmen arkadışınızı düşündüğünüzü göstermek istiyorsanız bizimle muhakkak iletişime geçin, hiç görülmemiş indirimimizle gerçekten sizin yanınızda olduğumuzu içtenlikle ispat etmek istiyoruz. +905075026992 nolu WhatsApp hattımızdan hemen iletişime geçin, sizi dört gözle bekliyoruz!

  Öğretmenler Günü kutlu olsun! 😊

  Yorum Bırak
  banner