Close
(0) öge
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
TÜM KATEGORİLER
  Filters
  Tercihler
  Arama

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  İyi ki Varsın Canım Öğretmenim

  Öğretmenlerimizin Öğretmeler Günü kutlu olsun! Değerli öğretmenlerimizin hatırına büyük indirime giriyoruz! Onların sevinçleri bizim sevincimizdir, çünkü biz hep birlikteyiz.

  Değer verdiğiniz öğretmeninizi sevindirmek için bu güzel fırsatı kaçırmayın. Alışverişinizdeki her 150₺ için anında 24₺ indirim hakkı kazanıyorsunuz. Bir sonraki alışverişlerinizde değil indirimden hemen yararlanıyorsunuz. Hem de bu indirim kampanyası Kasım ayı boyunca geçerli.

  Neden 24₺? Evet, tahmin ettiğiniz gibi 24 Kasım olduğu için. Her yıl, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde böyle anlamlı bir indirimi seve seve uyguluyoruz.

  Kampanya Kuralları

  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim kupon koduna sahip olmak için bizi Instagram veya Facebook'tan takip edip, arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.
  • Bu kampanya ile ilgilendiğinizi; Instagram, Facebook, İletişim Formu, Whatsapp veya İnternet Mağazamızdaki Canlı Destek üzerinden bize ulaşarak bildirdiğiniz taktirde kupon kodu tarafınıza gönderilecektir. Dönüşünüzü bekliyoruz.
  • Bu kampanya 30 Kasım 2019 23:59'a kadar geçerlidir.
  • Her 150₺'lik dilim için 24₺'lik indirim uygulanacaktır. Mesela 320₺'lik bir alışveriş için toplam 48₺'lik indirim uygulanmış olur.
  • Tek siparişte toplamda en fazla 120₺'lik indirimden faydalanılabilir.
  • Yaptığınız alışveriş ile birlikte Gümüş Puan kazanmaya devam edersiniz.
  • Kampanya dönemi içinde yaptığınız ayrı ayrı en fazla 3 alışverişiniz için geçerlidir.
  • İndirimden yararlanabilmeniz için bu kampanyada geçerli olan indirim kuponunu kullanmanız gerekmektedir.
  • İndirim, sepetinize otomatik olarak yansıyacaktır.

  Nasıl Yararlanabilirim?

  Instagram veya Facebook'tan bizi takip edip, arkadaşlarınızı etiketlediğinizde, çekilişsiz olarak kampanyaya katılma hakkı kazanırsınız, yorum ile veya her hangi bir kanal üzerinden bize ulaştığınız taktirde İndirim Kupon Kodu tarafınıza bildirilecektir. İndirim Kuponu'nu kullanmak için, öncelikle internet mağazamıza üye olmanız ve sonraında giriş yapmanız gerekiyor. İstediğiniz ürünleri sepete atarak alışverişi tamamlamak üzere sepete gittiğinizde, İNDİRİM KUPONU bölümüne kupon kodunu girip KULLAN dediğinizde indirimin sepetinize hemen yansıdığını göreceksiniz. Diğer alışveriş adımlarını tamamladığınızda bu anlamlı indirimden anında yararlanmış olacaksınız.

  Gümüş takınızı güzel günlerde kullanın, günleriniz hep güzel olsun, sevdiklerinize güzel günler hediye edin.

  Gümüş Takı Dünyası olarak mutlu alışverişler diliyoruz.

  Yorum Bırak
  banner